Przyczepki rowerowe

Przyczepka rowerowa do przewozu dziecka  to bardzo ciekawy produkt,  zwłaszcza na długich rowerowych wyprawach sprawdza się doskonale.  Dziecko ma dla siebie dużo miejsca co przekłada się na komfort odpoczynku a także możliwość zabawy ukochanymi zabawkami. Z tylu przyczepki rowerowej znajduje się bardzo pojemny schowek na bagaż potrzebny nam i dziecku w podróżach. Przyczepki rowerowe naszej wypożyczalni  można bardzo szybko i łatwo przerobić  na wózek spacerowy, co jest wygodne gdy chcemy zostawić rowery i pójść zwiedzać.

Duża zaletą przyczepek rowerowych jest ich bezpieczeństwo; ramowa konstrukcja, tworząca swego rodzaju klatkę bezpieczeństwa, chroni dziecko w momencie przewrócenia się. Ważnym elementem jest  zaczep do roweru ze sprężyną, który w momencie przewrócenia się roweru uniemożliwia przewrócenie się przyczepki rowerowej.
W przyczepce rowerowej nie ogranicza nas wiek dziecka a jedynie wzrost: do ok 120cm-130cm w zależności od modelu. Dziecko chronione jest osłonami z siatki i folii przed deszczem, wiatrem czy owadami. W przyczepce dzieci mogą spokojnie się przespać opierając główki na zagłówkach.
Przyczepki  rowerowe Croozer wyposażone są w prosty i szybki system składania, co pozwala na zapakowanie przyczepki do auta i szybkie zmontowanie na miejscu.
Wada przyczepek to małe pole widzenia dla dzieci (tu zwłaszcza foteliki rowerowe mnotowane z przodu są bezkonkurencyjne) oraz mniejszy kontakt z dzieckiem. Oczywiście jazda przyczepką rowerową w zatłoczonym mieście, często pomiędzy słupkami a w przypadku braku ścieżek rowerowych pomiędzy autami, jest nieprzyjemna i niebezpieczna; dlatego do przewożenia dzieci polecamy fotelik rowerowy a do podróżowania przyczepkę.
W Polsce od 2011 roku możemy legalnie przewozić dzieci przyczepkach rowerowych.

Amortyzowane

Przetestuj amortyzację oraz nowoczesny system CLIC. Nie kupuj, wypożycz!

Czytaj Więcej

Nieamortyzowane

Wspólne wycieczki przyczepką to doskonały pomysł na aktywnie i zdrowo spędzony czas!

Czytaj więcej

Akcesoria

Wypożycz! 15zł za cały okres najmu!

Czytaj więcej