Neverland Kangoo

Nosidełko turystyczne Neverland Kangoo to kolejny model bardzo chętnie wybierany przez klientów naszej wypożyczalni nie tylko ze względu na udogodnienie w postaci strzemion na nóżki dziecka ale także komfort i wygodę noszenia. To dobry wybór dla rodziców, którzy chcą pokazać górskie szlaki zarówno maluszkowi, który dopiero zaczyna chodzić i nie jest w stanie przemieszczać się sam, jak i troszkę starszemu, które owszem chodzi, ale małe nóżki męczą się szybko, więc wygodny transport to podstawa udanej wyprawy.  

Nosidło posiada ściągany daszek przeciwsłoneczny + osłona przeciwdeszczowa, wygodny, regulowany pas biodrowy stabilizujący nosidło na plecach niosącego i odciążający ramiona. Wentylacja pleców przez panel z siatki oraz 4-stopniowa (S, M, L, XL) regulacja dopasowania do wzrostu użytkownika. Model ten posiada w komplecie specjalną matę do siadania i przewijania. Strzemiona na nóżki dziecka można regulować w zależności od wzrostu, jednak z naszych doświadczeń wynika, że są przydatne zwłaszcza dla maluchów od 2r.ż.

Neverland Kangoo ze swoimi funkcjonalnymi rozwiązaniami dobrze sprawdza się nie tylko w górach ale również w środowisku miejskim, nawet przy okazji zakupów, gdy potrzebne są dwie wolne ręce.

 

Charakterystyka:

Regulowana wysokość położenia siedziska i pasów nośnych dziecka

Tylny panel z siatki zapewniający dobrą wentylację pleców noszącego

Daszek przeciwsłoneczny oraz nakładany na niego pokrowiec przeciwdeszczowy

Rozkładana mata

Duża komora zapinana na suwak

Kieszonki boczne na pasie biodrowym

Uchwyty pod troki

 

Waga: 2,2 kg

Dopuszczalna waga dziecka: 20 kg

 

Koszt najmu:

Ilość dni

3

4

5

Każdy kolejny dzień

Cena w zł

60

70

79

 9

Kaucja: 100zł