Deuter Kid Comfort III

Jeśli wybierasz się w góry i zastanawiasz jaki model nosidła wybrać aby było wygodne zarówno dla niosącego jak i dziecka, to bardzo polecamy nosidło Deuter Kid Comfort III; to mercedes na rynku nosideł J,  jeden z  najlepszych dostępnych  modeli. Niemieckiej firmy Deuter nie trzeba przedstawiać na pewno wszystkim miłośnikom górskich trekkingów.

Model Comfort III jest mocno rozbudowany, do maksymalnej wagi dziecka z bagażem 22 kg,  idealne do długich wypraw. Jest to również model dedykowany dla osób, które chciałyby pojeździć na nartach z dzieckiem w nosidle.

System ukształtowania oddychających poduszek - Aircontact (wyprofilowanie na lędźwie, boczne kanały wentylacyjne) oraz Vari Quick - dopasowanie do długości pleców a także niezwykle komfortowe pasy nośne to sprawia, że nosidło pomimo swojej wagi (3500g) jest bardzo wygodne dla niosącego i pozwala na regulację odpowiednią do budowy ciała. Szeroki i gruby pas biodrowy doskonale stabilizuje nosidło na plecach. Duża kieszeń pod siedziskiem pozwala na zapakowanie wielu dodatkowych drobiazgów przydatnych podczas wędrówki.

Siedzisko dla dziecka ma regulację wysokości położenia, 5 punktowe pasy bezpieczeństwa,  gruby śliniak chroniący twarz dziecka w razie upadku na przód ale także przyjemny dla delikatnej skóry podczas drzemki. Wbudowany daszek wraz z szerokim kołnierzem chroniącym głowę w razie upadku niosącego do tyłu czy w bok; to rozwiązanie pozwala też dziecku oprzeć główkę w czasie snu, gdy zmęczy się trudami podróży.  Nosidło wyposażamy w dodatkowy pokrowiec przeciwdeszczowy, który szczelnie zasłania je wraz z dzieckiem i chroni nie tylko przed deszczem/śniegiem ale również silnym wiatrem.

Doskonała jakość użytych materiałów wpływa zarówno na  bezpieczeństwo dziecka jak i komfort niosącego. Deuter Kid Comfort III to świetny wybór nie tylko na wyprawy wysokogórskie. Ten solidny sprzęt jest najczęściej wybieranym modelem przez naszych Klientów.

 

Charakterystyka:

Obciążenie całkowite: do 22 kg

Certyfikat TÜV GS

 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla malucha

Oddychające poduszki AirContact

Wbudowany daszek

Rain Cover peleryna przeciwdeszczowa

Stabilna nóżka umożliwiająca postawienia nosidła

Odpinany bok

Boczne kieszonki

Waga:3100g

Pojemna komora pod nosidłem oraz druga w części górnej

 

Koszt najmu:

Ilość dni

3

4

5

Każdy kolejny dzień

Cena w zł

70

80

90

 10

Kaucja : 100zł