Akcesoria

Przyczepki rowerowe Croozer możemy udoskonalać przez montaż akcesoriów. Oprócz 3 podstawowych funkcji, które dostajemy w wraz z przyczepką na wyposażeniu standardowym (przyczepka rowerowa, jogger - wózek do biegania, wózek spacerowy) mamy również dodatkowe funkcje sanek lub zestawu do biegania na nartach biegowych (patrz: akcesoria). Po zamontowaniu specjalnego hamaka Croozer można w przyczepkach rowerowych przewozić nawet niemowlęta. Dla mniejszych dzieci do ok. 24m.ż. możemy zamontować podparcie stabilizujące główkę oraz biodra zwłaszcza podczas snu.

Podparcie Croozer 

Regulowane podparcie do przyczepek Croozer dedykowane jest dla dzieci od 10. do 18. miesiąca życia. Dla małych ale umiejących już samodzielnie siedzieć dzieci, polecamy podparcie do siedzenia w przyczepce Croozer, przydatne zwłaszcza podczas drzemek malucha. Dzięki temu główka dziecka jest usztywniona, co zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy. Zagłówek podpiera kark dziecka, a podpora tułowia stabilizuje kręgosłup i biodra. Podparcie posiada regulację wysokości.
Koszt najmu: 20zł za cały okres najmu wraz z naszą przyczepką Croozer

Hamak Croozer

Hamaczek przeznaczony jest dla niemowląt od 4 tygodnia do 12 miesiąca życia. Wiele osób rezygnuje z aktywności, gdy na świecie pojawia się dziecko, ale ten hamak pozwala ułożyć dziecko w bezpiecznej pozycji w przyczepce rowerowej. Zaprojektowany został tak, aby lepiej amortyzować nierówności podłoża. Jest podwieszony w powietrzu, posiada boczne oparcia a dziecko przypina się 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

 

Koszt najmu: 20zł za cały okres najmu wraz z naszą przyczepką Croozer.

 

Ski Adapter Croozer Kid

Ski adapter Croozer Kid pozwala na jazdę przyczepką Croozer po śniegu. W zależności od potrzeb po zastąpieniu kół adapterami do nart oraz nartami przyczepka staje się sankami do wędrówek po zaśnieżonych szlakach czy drogach, zaś po dodaniu jeszcze uprzęży, mamy zestaw do narciarstwa biegowego. Teraz można cieszyć się z jazdy przyczepką rowerową cały rok!

Czytaj więcej